Przyjęcie z dj-em weselnym

dj na waszym weselu

Chyba każda para szukająca usług jakie świadczy dj weselny przekonała się na własnej skórze, że rynek w tej akurat branży jest mocno nasycony. Różne ceny usług i różna jakość, pozwala wybrać fachowca na miarę swoich możliwości finansowych. Dodam, że rozbieżność finansowa potrafi być ogromna. Czym tak właściwie powinien odznaczać się dj na wesele, by zagwarantował nam odpowiedniej jakości obsługę?

Wybierając dj-a na wesele kierujmy się przede wszystkim własnym rozsądkiem. Ważne będzie już na starcie to czy rozumie prawidłowo nasze potrzeby czy zgadza się z naszymi sugestiami, ale równocześnie czy podpowiada najlepsze rozwiązania i wskazuje błędy w naszym myśleniu. Doświadczony fachowiec jest bowiem wstanie wiele nam podpowiedzieć i z nami uzgodnić, byśmy byli zadowoleni, mieli wpływ na kształt naszej obsługi, ale równocześnie nie popełnili jakiejś gafy. Innymi słowy, oferta dj-a powinna być dopasowana do naszych wymagań, przy czym równocześnie ulepszona pomysłami eksperta.

Idąc dalej, naprawdę niezły dj weselny będzie uderzał profesjonalizmem, czyli wskazywał w naszym myśleniu błędy, sugerował jak je zmienić czy zastąpić innym rozwiązaniem i tłumaczył dlaczego lepiej tak, a nie inaczej. Rutynowany fachowiec powinien też tryskać pewnością siebie, mieć odpowiednie i indywidualne podejście do każdej pary i umieć rozmawiać oraz planować szczegóły obsługi wesela.

Podczas prowadzenia wesela z kolei, dj weselny musi mieć dobry kontakt z gośćmi, w czym może mu pomóc dj wodzirej. Niezbędne jest również, by cechowała go spora umiejętność korzystania z mikrofonu, w tym przemawiania do gości weselnych. Nie obędzie się także bez zaangażowanie w powierzone zadania na odpowiednio wysokim poziomie. Dj na weselu nie powinien zachowywać się jakby był jednym z gości. Absolutnie. Dj na weselu jest w pracy, a nie na zabawie.

Ostatnie kwestie, które możemy sprawdzić już podczas rozmowy wstępnej, to sprzęt. Niezwykle istotne jest przecież czy dj weselny dysponuje dobrym sprzętem, który sprawdził się już podczas wielu imprez, a także czy ma należytą wiedzę na temat doboru muzyki, układania repertuaru pod gości weselnych.
Te i powyższe atuty ma i pokaże Wam je: https://exclusivedjs.pl/ – dj weselny Dominik Szymoniak – Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *