Usługa filmowania dronem czy wypożyczenie sprzętu?

filmowanie zaawansowanym technologicznie dronem

Ekipy, które na co dzień zajmują się tworzeniem krótkich klipów, dłuższych filmów bądź wykonywaniem zdjęć, same mają całą flotę przeznaczonych do tego urządzeń. Wynajem sprzętu filmowego, w tym drona z kamerą, to usługa kierowana jednak do tych, którzy podobnych sprzętów nie posiadają, ale z jakiegoś powodu muszą z nich skorzystać. Warunkiem jest umiejętność posługiwania się takim sprzętem. W przypadku jej braku, można wybrać filmowanie dronem wraz z obsługą, czyli kompleksową usługę, w której wszystko wykonają pracownicy firmy, od której weźmiemy drona.

Szereg sprzętów filmowych, a także dron, służą do realizowania nagrań filmowych, tworzenia klipów promocyjnych dla firm oraz zwykłego wykonywania zdjęć. Sprzęt można znaleźć w specjalnych wypożyczalniach. Oczywiście dbają one o swój asortyment i przede wszystkim regularnie go serwisują oraz sprawdzają po każdym zwrocie, dzięki czemu można mieć absolutną pewność, że wynajem drona z obsługą, czyli mówiąc inaczej filmowanie dronem lub rental jeszcze innego sprzętu przebiegnie pomyślnie i da klientowi dostęp do sprawnego i idealnie działającego urządzenia. W Krakowie jedną z takich wypożyczalni jest www.RentGrandfox.pl, w której także wspomniane filmowanie dronem jest świadczone.

Ceny profesjonalnego sprzętu filmowego są natomiast dość przerażające. Potrafią znacząco przekroczyć wartość kilku tysięcy złotych. Czasem za najlepsze kamery czy aparaty płaci się jeszcze więcej, co oznacza, że raczej mało kogo na nie stać. Na szczęście zawsze istnieje możliwość ich wypożyczenia. Wypożyczalnia kamer jest takim miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić tuż przed zakupem własnego urządzenia. Aby nie kupować niczego w ciemno, lepiej wcześniej to wypożyczyć, przynajmniej na jeden dzień, by móc to porządnie przetestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *