Jakie okna wybrać do mieszkania w bloku?

Mieszkasz w bloku i zastanawiasz się nad wymianą okien? To doskonale, bo ten artykuł pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję. Czy w mieszkaniu w bloku, sprawdzą się tylko okna plastikowe? Co zrobić, jeśli chcemy mieć okna w innym kolorze niż biały, a także czy drewniane modele są odpowiednie do mieszkania w mieście?

Okna do mieszkania – dlaczego większość osób wybiera PCV?

Plastikowe okna mają swoich zagorzałych zwolenników. I słusznie! Są to bowiem okna o doskonałych parametrach cieplnych i izolacyjnych. Wyróżniają się też estetycznym, minimalistycznym wyglądem i pasują do różnych wnętrz. Okna PCV są łatwe w utrzymaniu czystości i bardzo trwałe. Nie trzeba ich wymieniać, co kilka lat, ich trwałość to mniej więcej 12-15 lat, a nawet dłużej. Gdy szukasz najlepszych okien, musisz koniecznie zobaczyć okna Veka! Firma ta ma doskonałej jakości wyroby – specjalizują się właśnie w wyrobie okien plastikowych, ale też profili okiennych, o perfekcyjnej jakości oraz drzwi balkonowych PCV. Jeżeli zastanawiasz się, czemu większość mieszkańców bloków wybiera okna plastikowe, to wiedz, że są one atrakcyjne cenowo oraz nie wyróżniają się na tle elewacji budynku. Wiele spółdzielni mieszkaniowych zakazuje mieszkańcom, czy lokatorom, montowania okien o innych kolorach niż biały. Możesz u producenta zamówić okna, które od wewnątrz będą miały kolor, taki jak chcesz, zaś z drugiej strony, tej od ulicy, będą miały biały kolor. Okna Veka wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom – w ich asortymencie znajdziesz wiele modeli i kolorów!

Postaw na drewno i wybierz Drutex!

Gdy mieszkasz w bloku, nie musisz rezygnować z drewnianych ram okiennych. Lider na rynku stolarki okiennej – Drutex, posiada w sprzedaży obok okien PCV, także modele drewniane, aluminiowe oraz aluminiowo-drewniane. Kiedy spodobały Ci się okna drewniane i pasują Ci parametry produktu, możesz wybrać je do mieszkania. Jeśli martwisz się, o to, że drewno będzie odznaczało się od elewacji, możesz zamówić taki produkt, który od strony zewnętrznej będą pokryte białą farbą. Okna Drutex wyróżniają się niesamowitą precyzją wykonania! Firma wykorzystuje w swoim procesie technologicznym, najnowocześniejsze urządzenia i jest pionierem w wykorzystywaniu robotów technologicznych. Drutex to także solidna i pewna marka, która może poszczycić się wieloma nagrodami i bardzo zróżnicowanym asortymentem. Gdy mieszkasz w bloku, nie musisz rezygnować z okien drewnianych. Nadają one przyjemnego i ciepłego wyglądu każdemu wnętrzu! Pamiętaj jedynie, że okna z drewnianą ramą wymagają większej uwagi – konserwuj je, przynajmniej co 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *