Szeroki wybór usług kamieniarskich, nagrobków oraz wyrobów z kamienia

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości nagrobków oraz wyrobów kamieniarskich. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży, oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi, związane z wykonywaniem oraz montażem nagrobków i grobowców. Nasz zakład kamieniarski sprzedaje zarówno gotowe nagrobki (Kraków KAMSO), jak i wykonuje spersonalizowane zamówienia klientów w kwestii wyglądu nagrobka oraz doboru granitu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, chcąc zapewnić najwyższą jakość oraz szybką i bezproblemową współpracę. Na życzenie nabywcy możemy dokonać adaptacji dostarczonego nam projektu lub dokonać zmian w gotowych już wyrobach. Zdajemy sobie sprawę, iż nagrobki oraz grobowce nieraz przyjmują nieoczekiwane kształty i szanujemy wolę klienta, toteż z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do realizacji każdego projektu.

Zakład kamieniarski ma w swojej ofercie nie tylko usługi związane z wytwórstwem oraz montażem nagrobków, ale także zajmuje się liternictwem, zapewniając klientom zarówno dostęp do zróżnicowanych krojów czcionek, jak i szeroką gamę sposobów wykonania liter (malowane, kute, złocone itp.). Dodatkowo naszym klientom oferujemy wykonanie ozdób i elementów dodatkowych, jeżeli tylko wyrażą oni zainteresowanie takimi urozmaiceniami. Oprócz powyższych usług zakład kamieniarski wykonuje także zlecenia, takie jak montaż, demontaż i podnoszenie nagrobków, remonty, wykonanie płyt grobowych, wykonanie portretów oraz wizerunków, a także świadczy usługi w zakresie galanterii kamieniarskiej (podstawki pod znicze, misy, wazy nagrobne itp.).

Do naszych klientów podchodzimy z pełną powagą, wynikającą z okoliczności, w których zwykle potrzebne są usługi zakładu kamieniarskiego. Dyskrecja oraz profesjonalizm są najważniejszymi cechami, które są od nas wymagane przy wykonywaniu zleceń i dokładamy starań, aby każdy z wyrobów spełnił oczekiwania klientów oraz został dostarczony w określonym terminie. Chcąc zapewnić usługi na najwyższym poziomie, dbamy o staranność wykończenia, a także o estetyczny montaż nagrobka lub grobowca oraz wygląd jego najbliższego otoczenia. Dostarczane przez nas wyroby są polerowane i zabezpieczone, a na życzenie klienta wskażemy także najlepsze produkty do konserwacji oraz czyszczenia powierzchni kamiennych.

Jeżeli poszukują państwo zakładu kamieniarskiego, który zaoferuje tanie, konkurencyjne, solidne i profesjonalne usługi, to z całą pewnością możemy zagwarantować, iż dołożymy wszelkich starań, aby państwa oczekiwania zostały w pełni spełnione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *