Czy znasz już drony autel?

Nieraz jest tak, że jesteśmy w jakimś pięknym miejscu, widzimy wspaniałe krajobrazy, radujemy oczy niesamowitymi widokami i pragniemy móc to wszystko uwiecznić. Tutaj na łonie przyrody z pomocą przychodzi nam technologia – drony autel. Dajmy na to, że relaksujemy się na pieszej wędrówce po górach z przyjaciółmi – czy nie byłoby przyjemnie wzbić się w przestworza i nagrać zapierające dech w piersiach widoki wraz z nami i naszymi przyjaciółmi spacerującymi wśród gór przeplecionych połyskującymi jeziorami? Taką możliwość daje nam dron 6k, który w znakomitej rozdzielczości zachowa nasze wspomnienia, do których my i nasi przyjaciele będziemy mogli powrócić zawsze, gdy tego zapragniemy.

A co jeśli podczas obróbki naszych nagrań będziemy chcieli przybliżyć niektóre fragmenty filmu, nadal zachowując znakomitą jakość obrazu? Na to też jest rozwiązanie! Wybierzmy dron 8k, a uwieczniając piękne chwile z naszego życia za jego pomocą uzyskamy nagrania w tak wysokiej rozdzielczości, że nawet wykonując zbliżenia cyfrowe już na etapie postprodukcji będziemy mogli uzyskać obraz o rozdzielczości jaką zapewnia nam dron 6k! Zobaczmy jaką świetną jakość obrazu otrzymujemy już w filmach 4k – oznacza to, że mając dron 8k możemy aż dwukrotnie przybliżyć nagrany film, zachowując rozdzielczość 4k! Czyż nie byłoby wspaniale zachować te wszystkie piękne emocje, chwile spędzone wśród bezkresu zachwycającej przyrody, radość naszych najbliższych na filmach o tak znakomitej jakości jaką zapewniają nam drony autel? Wyobraźmy sobie tylko rozpromienione twarze przyjaciół, gdy spotykacie się po latach i wracacie razem do tych wszystkich pięknych chwil spędzonych razem, gdy dron 6k przemierzał przestworza uwieczniając piękno natury rozweselając wasze serca, gdy przelatywał między Wami niczym radosny ptak obserwujący śmiejące się twarze każdego z Was!

Wyobraźmy sobie jeszcze sytuację, gdy wyruszyliśmy z naszymi przyjaciółmi w bezkres wspaniałej przyrody, zatapiając się przyjemnie w jej cudownych kolorach, słuchając tych wszystkich dźwięków uspokajających każdą cząstkę naszej duszy, dotykając gdzieniegdzie mchu będącego niczym radosna, ożywiona poduszka, która mieszka sobie tutaj bezpiecznie radując serce każdego ciekawego przybysza. Tak się zanurzyliśmy w tym pięknie relaksująco oddziałującym na nasze serca, że zapomnieliśmy o tym, że nie mamy ze sobą żadnej mapy. Aby też być choć przez te parę chwil wolnymi od cyfrowego świata – zostawiliśmy w domu wszystkie nasze telefony, tablety i wszelkie inne urządzenia z których moglibyśmy teraz skorzystać aby sprawdzić gdzie się znajdujemy. Na szczęście okazuje się jednak, że w naszym plecaku siedzi dron 8k, który spokojnie przygląda się sytuacji i czeka aż pozwolimy mu działać. Wyjmujemy go, on wzbija się w przestworza i już za chwilę dokładnie wiemy gdzie jesteśmy, a na dodatek mamy przepiękny film będący wspaniałą pamiątką z naszej wyprawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *