Tajemnicze pokoje w sercu Krakowa…

graj w escape room

Jeśli szukacie świetnej rozrywki na wieczór ze znajomymi, to escape room czeka właśnie na Was! Podejmijcie wyzwanie i rozwiążcie zagadki, by wydostać się z pokoju. Zrealizujcie wszystkie zadania i odkryjcie tajemnicę. Pamiętajcie tylko o upływającym czasie! Gdy minie ostatnia minuta, może być już za późno na ratunek…

Pokój zagadek jest formą gry, polegającej na rozwikłaniu licznych łamigłówek w postaci kłódek, zamków oraz innych, zaskakujących rozwiązań. Rosnąca popularność tego rodzaju rozrywki spowodowała znaczny wzrost dostępności pokoi praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Jej niewątpliwym atutem jest zaangażowanie wszystkich uczestników w zabawę. Niejednokrotnie zagadki wymagają dobrej współpracy i komunikacji między graczami. Tylko wtedy możliwe będzie ich rozwiązanie i zakończenie rozgrywki.

Dodatkowo sami decydujecie, który klimat gry escape room najbardziej Wam odpowiada. Przygoda na pirackim statku, kryminalna sprawa z przeszłości, a może pobyt w mrocznym hotelu, szpitalu psychiatrycznym czy więzieniu? Opcji jest naprawdę wiele! Nad przebiegiem gry czuwają pracownicy lokalu, którzy chętnie podzielą się wskazówkami w przypadku jakichkolwiek trudności. Ich zadaniem jest również wprowadzenie w odpowiedni nastrój oraz przekazanie różnych informacji, dlatego słuchajcie uważnie, co mają do powiedzenia!

Już dziś przekonajcie się, jakie zagadki skrywa w sobie Kraków! Odwiedźcie w tym celu escape room www.Lostroom.pl Kraków i przekonajcie się jak fascynujący może być pokój zagadek i gra tocząca się w nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *